zgoraj18

Poletje smo v vrtcu pozdravili z zaključnim druženjem. Najprej so se predstavili cicimaturanti, kateri so prejeli tudi diplome in broške, nato pa smo vsi skupaj zarajali ob pesmi: Gremo na morje. Zatem nas je pozdravil čarovnik Andrej, ki nas je še posebej navdušil s svojimi čarovnijami. Otroke je povabil k sodelovanju in tako so lahko čarali tudi naši najmlajši. Ob koncu je vsakemu napihnil balon in iz njega ustvaril figuro. Vzgojiteljice smo starše in otroke povabile na razne delavnice, kjer so lahko prejeli tatu, si urejali frizure, jedli vaflje s čokoladnim namazom in sladoled, se fotografirali s kartonsko maskoto Reksija, risali s kredami in se igrali s ponjavo. Popoldne je bilo sproščeno, sončno, zabavno in igrivo. Več fotografij...

Zaključno druženje 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strokovne delavke vrtca